CHP Kozlu Örgütünden Bayram Mesajı…

CHP Kozlu İlçe Yönetimi asil ve yedek üyelerin, il genel meclisi temsilcisinin ve belediye meclis üyesinin de katıldığı genişletilmiş toplantıda aldığı karar çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisine ’ne geçmiş dönemlerde hizmet etmiş parti büyüklerine bir dizi bayram ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlere CHP Kozlu İlçe Başkanı Temel KIRAL, Başkan Yardımcısı Remzi KAVGACI, Eğitim Sekreteri Sami ULUDÜZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah YILMAÇ ve Osman GÖK katıldı.

İlk olarak CHP İl Başkanlığı yapmış olan ve halen Güney Mahallesinde yaşamını sürdüren Eski İl Başkanı Ahmet BAŞ, daha sonra hastalığı ağır seyreden Ahmet AKÇAY ve son olarak da İhsaniye Mahallesinde yaşayan Sezgin KUTU ziyaret edildi. Ziyaretlerde konuşan İlçe Başkanı Temel KIRAL vefa duygusuna vurgu yaparak ilçe yönetimi olarak bu tip ziyaretleri sürekli olarak tekrar edeceklerini ve böyle parti büyüklerinin bilgi, görgü ve deneyimlerinden yararlanmak istediklerini söyledi. Ahmet Baş, Ahmet Akçay’ın eşi Satiye AKÇAY ve Sezgin KUTU ise hatırlanmalarını son derece anlamlı bulduklarını ve çok mutlu olduklarını, Cumhuriyet Halk Partisinin adayının Kozlu’da Belediye Başkanlığını kazanması için ellerinden gelen maddi manevi bütün olanaklarını kullanarak ilçe yönetimine yardımcı olacaklarını söylediler.

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*